Abstract
У статті запропоновановикористання методики дизайн-мислення на заняттях з вивченняукраїнської мови як іноземної.Методика апробована авторомна заняттях з української мови дляіноземних студентів у Київськомуінституті бізнесу та етхнологій.Доведено, що використанняметодики дизайн-мисленняна заняттях з української мови дляіноземців розширює можливостіформування соціокультурнихі соціолінгвістичних компетенцій.Такий підхід дає підстави вважативикористання інструментів дизайн-мислення як потенційно стійкиху швидкозмінному світі.
Talk to us
Join us for a 30 min session where you can share your feedback and ask us any queries you have