Abstract
Гірко-світле відчуття зі столітнього ювілею колишнього декана-націоналіста факультету журналістики Київського державного університету ім. Т. Г. Шевченка Матвія Шестопала. Відзначали скромно в Будинку письменників столиці України. Тут зустрілася жменька колишніх студентів-журналістів Шестопалівського «призову» та й така ж — його послідовників.Ювілей без телекамер, урочистих промов, високопосадових можновладців. Як і зазвичай, коли йдеться про тих, хто ще за життя заслужив оте істинно народне, високе — совість нації і хто завжди був в опозиції до влади.Слухав виступи старших колег-побратимів, готувався до свого, й перед очима враз постала ось ця моторошна хроніка цілеспрямованого й наполегливого вихолощення національного стрижня з нашої журналістики. Тієї, яку нинішні її керманичі, не захотівши витягнути з трясовини меншовартості, заповзято запихають нині в таке ж болото космополітичної «комункітивно-каналізаційної» епохи.
Highlights
Гірко-світле відчуття зі столітнього ювілею колишнього декана-націоналіста факультету журналістики Київського державного університету ім
The centenary jubilee of Matvii Shestopal, the ex-dean-nationalist of Journalism faculty of Taras Shevchenko Kyiv State University left bitter-bright feeling
The jubilee was held without TV-cameras, addresses, high ranking persons
Summary
Гірко-світле відчуття зі столітнього ювілею колишнього декана-націоналіста факультету журналістики Київського державного університету ім. Слухав виступи старших колег-побратимів, готувався до свого, й перед очима враз постала ось ця моторошна хроніка цілеспрямованого й наполегливого вихолощення національного стрижня з нашої журналістики. EXTERMINATION OF THE NATIONAL COLOURING IN JOURNALISM IS CONTINUING
Talk to us
Join us for a 30 min session where you can share your feedback and ask us any queries you have